Другие предметы 12 дней назад Irina890000

Срочно 10 речень....чому робін гуд став народним героєм, будучи розбійником?

Ответ
2
kostyantyntry

Робін — герой середньовічних англійських народних балад, ватажок лісових розбійників, який за переказами діяв зі своєю ватагою в Шервудському лісі біля Ноттінгема і боровся за справедливість — грабував багатих лицарів і священиків, віддаючи здобич біднякам. Його вважають національним героєм Англії. Він уособлював благородство, справедливість, був захисником слабких і знедолених. Спокійний, холоднокровний Робін Гуд із палаючим серцем став справжнім героєм для всього світу, про нього було знято багато кінофільмів і написано багато книг.

Ім'я «Робін Гуд» стало загальним стосовно людей, які грабували багатих і віддавали здобич бідним, і через це користувалися великою популярністю в народі.

За однією з версій, Робін був йоменом, тобто вільним ремісником або селянином, в інших версіях він постає несправедливо знедоленим шляхтичем. Батьківщиною Робіна Гуда називають селище Локслі, за назвою якого іноді називають і самого Робіна. Його лісова армія налічує кілька десятків вільних стрільців. Усі вони відмінні лучники, сміливі, винахідливі й по-своєму шляхетні люди. Найпопулярнішими героями цього епосу поряд із самим Робін Гудом є його помічники: Маленький Джон (також Малюк Джон, Малятко Джон), Брат Тук, Вілл Скарлет (також Скарлок, Скедлок, Скетлок, Стютлі), Мач, син мірошника, і дружина Робіна — діва Меріан. Головними супротивниками розбійників є шериф Ноттінгемський, єпископ Герефордський і принц Джон.

KOSTIANTYN