Українська література 6 дней назад kirillkyznetsovyrevi

есе на тему "Чи є тема влади грошей над людиною актуальною у наш час" на десять речень ​

Ответ
1
polisukmasa783

Чи замислювались ви колись над тим, яку роль грають гроші в житті людини? Хтось вважає, що вони є показником добробуту і отримання всіх життєвих благ. Для когось це лише засіб для існування. Інші вважають, що грошима можна виміряти все і лише вони є показником успішності людини.

Кожен з нас наділений якимись талантами, винятковими здібностями. Володіючи природними даними, ми можемо присвятити своє життя благу інших людей. Проте деякі люди обирають егоїстичний шлях збагачення та наживи. Вони прагнуть мати вплив, вволодіти величезними статками. Впродовж усього життя вони без жалю приносять грошам у жертву всі інші радощі людського життя, розтрачуючи усі сили своєї душі, щоб стати одним із тих, хто "володіє світом".

Але, як відомо, гроші мають згубний вплив на суспільство. З часом, вони повністю заволодівають розумом і душею людини, але в обмін забирать порядність та людське обличчя... Як говорив Джейсон Стетхем: "Люди, які вважають, що гроші здатні зробити все, самі здатні на все заради грошей"

Отже, теми влади грошей над людиною залишається актуальною і в наш час.

Дуже сподіваюсь, що допомогла.