Приложите новеллу "Гер Переможений", после слов
-Ви не знаєте де наш тато?
Ответ
10
Вони приїхали до Києва, ці дві колишні дівчинки, а нині - поважні пані з Німеччини. Пройшли через безліч інстанцій, вели розшуки свого батька. Довго шукали, але знайшли те місце, де судилося йому скінчити свій земний шлях. І тепер тут з"явилася невеличка клумбочка, серед якої поставлено скромний хрестик серед нагідок, які квітнуть усе літо.