Вартість 1 кг яблук 9/5 грн. Скільки коштує 5/3 кг яблук
Ответ
2
9/5*5/3=9/3=3
Выдповідь:3гривні
Ответ
1
9:5=1.8 - 1 кг ябл.
5:3*1.8=3 грн