Математика 2 года назад Luda1309

Вартість 1 кг яблук 9/5 грн. Скільки коштує 5/3 кг яблук

Ответ
2
Kostyan17

9/5*5/3=9/3=3

Выдповідь:3гривні

              

Ответ
1
ira810706

9:5=1.8 - 1 кг ябл.

5:3*1.8=3 грн