Простим є речення (розділові знаки пропущено) А Цвіли над шляхом голубі петрові батоги зоріли ромашки. Б І вдень і вночі бриніли в горах струмки гриміли водоспади. В Кущі винограду облипли кетягами кукурудза по ланах розпустила коси. Г У долину нізвідкіль не залетить вітрець і не сколихне гаряче повітря. Д Згадались солов’ї в рідному селі що заливались ночами над річкою.З поясненням
Ответ
0
Ответ:
А) Цвіли над шляхом голубі петрові батоги, зоріли ромашки. (Розділовим знаком об'єднано дві дієсловні форми і розділено підрядну конструкцію).
Б) І вдень і вночі бриніли в горах струмки, гриміли водоспади. (Розділовим знаком відокремлено дві підрядні конструкції).
В) Кущі винограду облипли кетягами, кукурудза по ланах розпустила коси. (Розділовим знаком відокремлено дві підрядні конструкції).
Г) У долину нізвідкіль не залетить вітрець і не сколихне гаряче повітря. (В даному реченні розділові знаки розставлені правильно).
Д) Згадались солов’ї в рідному селі, що заливались ночами над річкою. (Розділовим знаком відокремлено підрядну прикметникову конструкцію
jdidndidmdkdlspsoeo:
тобто простим реченням є Г?
nes38:
так
jdidndidmdkdlspsoeo:
дякую