Физика 1 год назад holodnaaulia719

Задача 1. Період обертання космічного корабля навколо Землі дорівнює 90 хв., радіус траєкторії руху — 300 км. Якою є швидкість корабля?

Дано:
T = 90 хв = 5400с
R = 300 км = 300000 м


v - ?
Розв’язання
= 2

= 2 ∙ 3,14 ∙ 300000м = 348,9 м/с
5400с

Відповідь: v = 348,9 м/с

Ответ
0
kurbanbayorken

Ответ:

0 ге тең өйткені × 0 болған жағдайда обезательно 0 болады