Физика 1 год назад anjlika02

8. Протягом 0,5 год пішохід рухався зі швидкістю 4 км/год, а наступну 1 год - зі швидкіст 1,5 м/с. Визначте середню швидкість пішохода за весь час руху. З ДАНО ПОЖАЛУСТА ​

Ответ
3
timur1332

Ответ:

Сосчитаем 2 пути

S1 = 4*0.5 = 2 км

S2 = 1.5м/с*3600c = 5400м = 5.4км

V = (S1+S2)/(t1+t2) = 7.4/(0.5+1) = 4.93км/год