2. Завод продав 42 прилади по 14 гривень і 12 приладів по 28 гривень. Скільки грошей одержав завод за всі прилади?
Ответ
0
Відповідь: 924 грн
42*14=588грн
12*28=336грн
Разом буде:
588+336=924(грн)
hackkotik228:
Кращу відповідь будь ласка