Химия 1 год назад nastian8888

ребятки, срочно надо, даю 40 баллов!!​

Дополнительные материалы:
Ответ
0
mark9597

Ответ:

Объяснение:

Відповідь:

**Правильна відповідь - **a. 94.

Розрахунок:

Закон Авогадро:

V = n * Vm

де:

V - об'єм газу, л

n - кількість речовини, моль

Vm - молярний об'єм газу, л/моль

Спочатку переведемо температуру з °C в К:

T = 17 °C + 273 = 290 К

Тепер можемо визначити кількість речовини газу в балоні:

n = V / Vm

n = 10 л / 22,4 л/моль = 0,446 моль

Тепер можемо визначити об'єм газу за нормальних умов:

V = n * Vm

V = 0,446 моль * 22,4 л/моль

V = 9,4 л

Таким чином, об'єм газу за нормальних умов складе 9,4 літра. Відповідь a є правильною.

nastian8888: ты меня сегодня спасаешь