Химия 2 года назад Инкогнито

У 500 мл розчину густиною 1.1г/мл знаходится 80 г натрій гідроксиду (Naoh).Визначте молярну С(м) та процентну(W) концентрацію розчину.

Ответ
1
nikolaygr

Відповідь:

V(розч)=500мл

ρ=1,1г/мл

m(NaOH)=80г

---------------

Cм--?

w-?

M(NaOH)=40г/моль

n(NaOH)=80/40=2моль

См=1000*2/500=4М

m()=500*1,1=550

w=40*100/550=7,3%

Пояснення: