Другие предметы 12 дней назад dekorara22869

Твір-роздум.Мої враження від трагедії В.Шекспiра "Ромео И Джульэта"(сделайте пожалуйста как-то не палевно,если что твiр роздум создаёться с Тези,Аргументи,Висновки)

Ответ
1
artemroskov415

Ответ:

Твiр-роздум "Мої враження від трагедії В.Шекспiра "Ромео І Джульєта":

Теза: Трагедія "Ромео І Джульєта" є відомим і прекрасним драматичним твором В.Шекспiра.

Аргументи:

1.В.Шекспiр - відомий й відомий письменник своєї доби, який створює відомі твори, які відомі до сьогодення.

2.Трагедія "Ромео І Джульєта" є відомим драматичним твором, який розповідає про любов, серцебиття та трагедію двох героїв.

3.У творі відображені історичні, культурні та емоційні аспекти, які цікаві й відомі для широкого кола людей.

Висновок: Трагедія "Ромео та Джульєта" викликає у мене глибоке відчуття співжалості до героїв, а також порадує тим, що вони змогли віддатися любові до кінця.

Ответ
0
vsepovzlomu
Теза: Трагедія В.Шекспiра "Ромео І Джульєта" викликає глибокі враження.

Аргументи:
1. Трагедія представляє потрясаючу історію любові, про яку ми всі можемо почути. Історія про двох людей, які залишаються відчувати дуже глибоку любов до один одного, але не можуть бути разом через препятства, які стоять на їх шляху.
2. Трагедія представляє нам потрясаючі персонажі, які мають дуже глибокі емоції і почуття. Це дозволяє нам почути їх біль і почуття, що допомагає нам зрозуміти їх ситуацію.
3. Трагедія представляє нам дуже глибокі і потрясаючі моральні проблеми, які ми всі можемо почути. Це дозволяє нам зрозуміти проблеми, які ми всі можемо зустріти в житті.

Висновок: Трагедія В.Шекспiра "Ромео І Джульєта" викликає глибокі враження і дозволяє нам почути біль і почуття героїв, а також зрозуміти проблеми, які ми всі можемо зустріти в житті.