История 12 дней назад vshafaruk

Поміркуйте, що дає підстави для пропонованого висновку. Наведіть кілька аргументів на підтвердження або спростування думки. Україна на прикінці 19ст. перетворилася на основну вугільно-металургійну базу Російської імперії.

Ответ
9
kardashovshinigami

Підстав и для пропонованого висновку полягають у тому, що Україна на прикінці 19-го століття стала основною вуглевудорожно-металургійною базою Російської імперії. Аргументи підтверджують цю думку:

  • Під час Європейської революції 1889–1890 років російська імперія завела декілька вугільно-металургійних заводів у Україні.
  • Українська Індустріальна Революція засягла його найбільш високої ступенію у 1905 році, а з 1913 року українська економіка залишилася в процесі індустріалізації.
  • У 1914 році Україна отримала значний приріст вугільно-металургійних заводів, що посилило кількісний й його географічний розподіл промисловості.
  • У результаті цього в Україні була проведена промислова революція, що призвело до того, що Україна виступила як основна вугільно-металургійна база Російської імперії.