История 13 дней назад diamant37

Підготуйте творчий проєкт«Скарби античної цивілізації на українських землях». ​

flash77779: подробнее можно?
flash77779: Як він повинен виглядати?
diamant37: розповісти про скарби античної цивілізації на українських землях. (в текстовій формі)
flash77779: Виконав
diamant37: напиши тут я не бачу пише питання вилучене
flash77779: Як ти собі це уявляєш?
andrijkovalcuk70: Дякую
Ответ
14
flash77779

Скарби античної цивілізації на українських землях

Запрошуємо до дослідження скарбів стародавньої цивілізації на українських землях!

Вступ

Україна має довгу та відому історію, і багато стародавніх цивілізацій залишили свій слід на землі. Від скіфів до слов'ян і козаків багато культур залишили по собі безліч артефактів і археологічних пам'яток, які розповідають історію минуле регіону.

Скіфи

Скіфи були кочовим народом, який проживав на території сучасної України з VII століття до нашої ери до IV століття нашої ери. Вони залишили по собі безліч артефактів, у тому числі золоті прикраси, зброю та кераміку. Найвідомішим скіфським скарбом є «Золота людина» кургану Куль-Оба, який був відкритий наприкінці XIX ст.

Слов'яни

Слов'яни були домінуючою культурою в Україні з 9 по 14 століття. Вони залишили по собі різноманітні артефакти, включаючи прикраси, зброю та кераміку. Одним із найцікавіших артефактів, залишених слов'янами, є ' Київські ворота», які являють собою великі кам’яні ворота, які колись були частиною київської фортеці.

Козаки

Козаки були групою воїнів, які проживали в Україні з 15 по 18 століття. Вони залишили по собі багато артефактів, включаючи зброю, одяг та прикраси. Одним із найвідоміших козацьких скарбів є "Іванків скарб ', який був виявлений наприкінці 19 століття і складається із золотих і срібних прикрас, монет та інших артефактів.

Висновок

Це лише деякі з багатьох скарбів, залишених стародавніми цивілізаціями України. Є ще багато, щоб дослідити, і кожен з них доповнює багату історію регіону. Тож приходьте та досліджуйте скарби стародавньої цивілізації на Українські землі!

flash77779: Вітаю! Можете відзначити моє рішення як найкраще, якщо воно вам дійсно допомогло, це дуже важливо для мене. Заздалегідь дуже дякую :)
SlavaUkraini777: Дуже тобі дякую! Я бачив різні відповіді, але ця відповідь має багато рядків і значень, також ця відповість містить заголовок до абзацу для тлумачення про що іде мова. Ще раз дякую!