Українська література 13 дней назад redmi12220

написати твiр "мiй улюблений кинофильм",пж помогите можете написать про какой то кинофильм​

Ответ
0
marickagutej

Ответ:

Мій улюблений фільм – “Гаррі Поттер”. Цей фільм в даний момент складається з 8-ми частин.

У цьому фільмі головний герой – хлопчик, якого звуть Гаррі. У кожній частині Гаррі намагається здолати Великого чарівника – Воландеморта. 8-а частина закінчується з благополучним для Поттера підсумком.

Мені подобається цей фільм тим, що хлопчик Гаррі ніколи не здавався, навіть коли шансу на порятунок не залишалося. Він дуже сміливий і відважний. Також у фільмі актори дуже добре відчули свого персонажа. Всі емоції були як справжні. Здавалося все це відбувалося насправді.

Цей фільм цікавий тим, що в ньому йдеться про ті речі, які на жаль можуть статися в реальному житті. Сумні події. Наприклад, в цьому фільмі було багато втрат і розставань. Ще там хороші спецефекти.

Ну а найцікавіше в цьому фільмі, це звичайно сюжет і розвиток подій. Нічого не відбувається просто так. Кожна дія веде після себе будь-які наслідки. Там немає зайвих героїв. Всі задіяні в якісь події.

Я думаю, що цей фільм цікавий не тільки мені, тому що він фантастичний, з містикою. А деяким нудні сірі будні, і щоб хоч трохи їх розбавити люди дивляться фільми (бажано жахи або фантастику). Якби фільм “Гаррі Поттер” знімали в наш час, то тоді він був би не на стільки захоплюючим, тому що зараз у людей сприйняття світу змінюється.

Объяснение:

якщо помогла лайк будьласка підписочку