География 6 дней назад zelensku2020

100Б.срочно!!!
Доведіть, що органічний світ материка Австралія є унікальним. Поясніть, з чим повʼязана своєрідність рослинного й тваринного світу Австралії

Ответ
2
efremovb29

Ответ:

Рослинний і тваринний світ Австралії дуже відрізняється від інших материків. Унікальність тваринного світу Австралії пояснюється насамперед ізольованістю материка (його віддаленістю). Австралія відокремилася від єдиного материка Гондвани дуже давно і довго не мала зв’язку з іншими частинами світу. В Австралії збереглися деякі рослин і тварин, які існували на Землі ще 50 млн років тому. 

Тваринний світ Австралії унікальний. Більшість видів не зустрінеш на інших континентах, в зв’язку з ізольованістю цього континенту, його пізнього відкриття і освоєння.

Цікавий факт:

Близько 2/3 з представлених видів тварин є ендеміками – мешканцями обмеженого ареалу, тваринами, що мешкають тільки і виключно на цій частині суші

Більше 300 видів ссавців населяють цей материк. Серед них найбільш поширені сімейства сумчастих: кенгуру, миші, мурахоїди і навіть ведмеді. Яйцеродні ссавці, такі як качконіс та єхидна, також населяють лише даний материк.

zelensku2020: ла