Литература 6 дней назад sashaberkita

Які міркування про любов містяться в сцені розмови Ромео і Джу льстти в нічному саду? Як у цьому епізоді розкрито силу почуття героїв? Наведіть відповідні цитати.​

Ответ
6
nikitasafsdhg

Відповідь:

У сцені розмови Ромео і Джульєтти в нічному саду вистава досліджує кілька тем, пов’язаних із коханням, зокрема його раптовість, інтенсивність і неперевершену силу. Завдяки діалогу між двома молодими закоханими глядачі бачать глибину та силу їхніх почуттів одне до одного.

Наступні цитати зі сцени розкривають інтенсивність почуттів Ромео і Джульєтти одне до одного:

  • "Що в назві? Те, що ми називаємо трояндою, За будь-якої іншої назви пахло б так само солодко". (Дія 2, сцена 2, рядки 43-46) - У цих рядках Джульєтта висловлює свою віру в те, що сила її кохання до Ромео залежить не від його імені чи родинного походження, а радше від того, ким він є.
  • «О, не клянися місяцем, місяцем мінливим, Що щомісяця змінюється в її круговій кулі, Щоб твоя любов не виявилася такою ж мінливою». (Дія 2, сцена 2, рядки 124-127) - Тут Джульєтта застерігає Ромео не клястися в коханні місяцем, оскільки він постійно змінюється, і вона боїться, що його кохання до неї також може бути мінливим.
  • «Що тут? Чаша, закрита в руці моєї справжньої любові? Отрута, як я бачу, стала його позачасовим кінцем». (Дія 5, сцена 1, рядки 46-48) - Ці рядки, сказані Джульєттою після виявлення мертвого тіла Ромео, розкривають глибину її любові та горя, оскільки вона вірить, що він помер від отрути.

На завершення сцена розмови Ромео і Джульєтти в нічному саду підкреслює раптовість, інтенсивність і неперевершену силу їхнього кохання одне до одного. Через їхній діалог розкривається сила їхніх почуттів, демонструється глибина та інтенсивність їхньої пристрасті одне до одного.