Литература 5 дней назад vlad181265

Дервіль етапи життя

Ответ
0
mymoto0908

Ответ:

Дервіль у повісті Бальзака “Гобсек” один з головних героїв. Опис Дервіля можна скалсти використовуючи цитатну характеристику.

Саме від імені молодого адвоката, студен­та останнього курсу Дервіля ведеться розповідь у повісті. Це справедлива, незіпсована людина, талановита та розумна, звісно, по-своєму молода та недосвідчена. Саме очима Дервіля ба­чимо ми образ лихваря Гобсека та їхні з Дервілем досить незрозумілі та дивні взаємини.

Дервіль – один із головних героїв, носіїв ідеї моральності навіть у жорстокому буржуазному світі.

Образ Дервіля відіграє роль прийому обрамлення: історія про Гобсека «взята в рамку» опису розмови в салоні віконтеси де Гранльє.

Дервіль об’єктивно відтворює події, висловлює власне ставлення до героїв і ситуацій, що створює особливу атмосферу задушевності розмови й вірогідності оповіді.

Цитатна характеристика Дервіля

Роль Дервіля в житті родини де Гранльє: “Дервіль випадково виявив деякі формальні неправильності (…) і заявив, що будинок мають повернути віконтесі.(…) Підбадьорений цим успіхом, адвокат так щасливо повів процес проти якоїсь богадільні, що домігся повернення віконтесі Ліснейського лісу. Потім утвердив її права на кілька акцій Орлеанського каналу і досить значне нерухоме майно…”

Проникливий,уважний: “От що значить мати слух адвоката (…) Як ви могли почути те, що я так тихо казала Каміллі? – Я все зрозумів з виразу ваших очей”.

“Людина неабиякої чесності, освічена, скромна і добре вихована, адвокат відтоді став другом сім*ї Гранльє”.

Не честолюбний, безкорисливий: “Він не погоджувався на пропозиції віконтеси продати свою контору і перейти до судового відомства,де він за її протекцією шивдко зробив би кар*єру”.

Объяснение: