Литература 12 дней назад zbut2010

написати контрольний твір-опис зовнішності людини за картиною (з використанням дієприкметників чи дієприкметникових зворотів)
Помогите пожалуйста!!

Ответ
0
atamanenkoila

Ответ:

Объяснение:

На картині зображена людина середнього віку із невиразною зовнішністю. Він володіє м'якими закругленими руками і плавними похилими плечима. Він має простору пряму поставу і міцні стопи. Його темно-сірі очі істотно очолили морщини на його передньому плані, даючи йому серйозний і дотепний вигляд. Він має добре вирізану чотирикутну овальну обличчя із помаранчевими волоссями. Загалом, його зовнішність каже про стабільність і високий професіоналізм.

или

Оцінюючи зовнішність людини з картинки, можна сказати, що вона приваблює своєю приватністю та блиском. Вона має багату чарівність у своїх очах, котра дотримує своє посмішку. Вона має барвисту нічну чорну волосся, приховану у неї за плечи. Вона дуже хорошо приглядається у гарну зелену коротку куртку яка підкреслює її струнку форму тіла. Вона має невеликий нос, його форма дуже ласкава та відчувається натурально. Вона має невеликий рот, що є натуральним та досить сенситивним. Вона має приємні щільні брови, що підкреслюють посмішку її очей. Вона має мелькучі глибокі зелені очі, які спрацюють на тебе, як ти поглянеш на неї. Ця людина дуже досконала та приваблює своєю зовнішностю.