Українська мова 6 дней назад midirinikole85

Срочно! даю 25 баллов!


Складіть твір-опис вашої вітальні, святково прибраної до Різдва, (0,5 - 1 с.) у художньому стилі.

Ответ
1
ssssssssssssss24

Ответ:

Готуватися до Різдва ми починаємо ще вранці. Мама готує смачну кутю з родзинками. Як тільки вечоріє, я несу частину цієї куті до своєї хрещеної матері, яка живе неподалік. Така традиція. А вона дарує мені якийсь подарунок до Різдва.

Потім я з друзями й подругами йду колядувати. Мама не дозволяє ходити допізна, тому ми робимо це до святкової вечері. Ми приходимо до знайомих людей і співаємо колядки про немовля Ісуса, про Богородицю, ягнят і першу зірку на небі. Ми 1 говоримо, що на Землю прийшла радість, тому що Ісус Христос народився.

<<Наколядовані» цукерки и дрібні гроші ми ділимо між собою. Одного разу ми переодягалися в костюми й ходили рядженими. Була у нас коза, а ще цигани, ведмідь та інші персонажі. У мене був циганський наряд.Увечері шостого січня вся наша родина збирається за святковим столом. Цей вечір називається Святим Вечором. Дорогих подарунків ми один одному не даруємо, бо все вже подаровано на Новий рік. Всі сідають їсти спочатку кутю, а потім і інші блюда. Всією родиною ми згадуємо померлих родичів, а бабуся ставить окремо тарілку з кутею, як ніби для них.