Химия 1 год назад paslfj0184

пожалуйста решить ети задачи химия 8 класс хелп пж дам лучший ответ за правильный ответ

1.Відносна густина за киснем деякого газу дорівнює 1,5. Обчисліть молекулярну масу газу.

2.Обчисліть відносну молекулярну масу газу, знаючи, що його відносна густина за воднем дорівнює 35,5.​

Ответ
1
dyexfnf

Ответ:

Объяснение:

1.

М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

М(газу) = D(O2) * М(О2) = 1,5 * 32 = 48 г/моль

2)

М(газу) = D(H2) * M(H2) = 35,5 * 2 = 71 г/моль