Химия 2 года назад Инкогнито

Очисліть кількість речовини (моль) води
масою 36 г.

Ответ
2
kotdasa57

Ответ:

1.8 моль.

Объяснение:

n=m/M

M=2*2+16=16+4=20 г/моль.

n=36 г/20 г/моль=1.8 моль.