вуглекислий газ, що містить 4,2х1023 молекул займає об'єм
СРОЧНО
Ответ
1
Відповідь:
Пояснення:
n(CO2) = N/Na = 4.2·10²³/6.02·10²³=0,6977моль
V(CO2)=n·Vm=0.6977·22.4=15,63 л