Химия 1 год назад kristinatrofim48

ТЕРМІНОВО, ДАЮ 15 БАЛІВ
Який об'єм займе 0,2 моль метану

Ответ
1
dyexfnf

Ответ:

Объяснение:

V(CH4) = n(CH4) * Vm = 0,2 * 22,4 = 4,48 л

Ответ
1
dobriakua

Дано:

n(CH4​) = 0,2 моль

Знайти:

V(CH4​) - ?

Розв'язання:

1) V(CH4​) = n(CH4​) * Vm = 0,2 * 22,4 = 4,48 л.

Відповідь: Об'єм CH4 становить 4,48 л.