Физика 1 год назад ksuveresen

Визначити потенціальну енергію Wp системи двох точкових зарядів q1 = 2 нКл і q2 = 1 нКл, розміщених на відстані r = 1 м один від одного у гасі з відносною діелектричною проникністю ε = 2.

Ответ
1
lvv9136

Ответ:

9•10-³³ Дж.

Объяснение:

Дополнительные материалы: