Физика 1 год назад egoroshadebil

Автомобіль рухається рівномірно по горизонтальній ділянці зі швидкістю 36 км/год. Увімкнувши іншу передачу, водій через 525 м збільшив швидкість до 90 км/год. з яким прискоренням рухався автомобіль на цій ділянці?
БУДЬ ЛАСКА ДАЙТЕ ПОВНИЙ РОЗВ'ЯЗОК

Ответ
1
nsvx

v₀=36 км/ч = 10 м/с

v=90 км/ч = 25 м/с

s=525 м

------------------------------

a-?

s=(v²-v₀²)/2a

a=(v²-v₀²)/2s=(25²-10²)/(2*525)=0,5 м/с²

ответ: автомобиль двигался с ускорением 0,5 м/с²

egoroshadebil: спасибо!!!