Українська мова 13 дней назад valeri4343volkova

твір-роздум чому потрібно захищати слабших обсях 1 сторінка терміново!!!!
даю 70 б​

Ответ
1
Mihan1337

Ответ:

Чому потрібно захищати слабших

Це дуже гарне питання, яке повинно розбиратися у всіх школах і дитячих садках світу.

По перше: чому треба захищати слабших, тому що, треба пригадати себе, наприклад, бо Ви не завжди були сильним, якщо ви таковим є, і совість, я впевнений буде тішитись тим, що ви комусь допомогли.

По друге: коли ви допоможете слабшому, ви зможете з цією людиною познайомитись, і якщо вам потрібна буде допомога, він може вас допомогти.

І також треба пояснити, а точніше розкрити суть цього поняття - слабших. Слабші організми - це не тільки люди по перше, а і тварини, по друге: слабші це не тільки про фізичну силу, а і про розумову (ви нічого не зробите силою, проти людини зі зброєю, або не зможете перемогти у дискусії, кулаками махаючи.)

Захищаючи слабших - ви, надаєте собі більшу, скажімо так: страховку, від якихось бід у житті (якщо ви вірете у: езотерику, християнство і інші подібні цим галузям, то тим паче для вас важливо допомагати слабшим.)

Для більш фундаментальності моїх аргументів, які я привів вище, хочу показати приклад з художньої літератури, а саме твору німецького письменника, який пережив першу і другу світові війни Еріх Марія (Пауль) Ремарк (1898 - 1970), а саме його роман - "Тріумфальна арка". Головний герой, який скривається у Франції перед початком другої світової, біжавши з Німеччини (бо його мордував нацист Хааке), у Франції він працює врачем, також нелегально. І він, допомагає італьянскій акторці Жоан Маду, і вони проводять багато часу разом, можливо, якщо б не вона, то його життя було б набагато сумнішим і трагічнішим... Але є зворотня сторона медалі, це також приклад з цього роману: Равік побачив, як одна людина занедужала, на вулиці, і вирішує їй допомогти, представляючись - врачем. Нажаль, його бачать і правоохоронні органи Франції - поліцейські і везуть у відділок, як свідка. Один з поліцейських хотів йому допомогти, але його все ж таки депортували...

Також, коли ми говоримо, про допомогу слабшим, меньшим, треба учитувати, кому і за що ми допомогаємо, той самий маньяк також може бути - слабшим за нас, але натомість, чи маємо ми право йому допомогати (навіть не моральне, а конституційне!?) Я вважаю, що ні.

Допомогаючи слабшим, треба і бути максимально безкорисним! Тому що допомога, це не про гроші, а про совість, те, яка ти людина і чи можеш ти не глядячи на кошти, статок і тд допомогти. Бо, якщо ти це робиш за гроші, це тобі ні як не, скажімо: "аукнеться"... Це аксіома життя!

Висновок: допомогайте іншим - слабшим, не забуваючи постулатів - юриспруденції і моральності! Бо кожен з нас у цьому житті не від чого не застрахований...

Объяснение:

Не знаю, есть ли тут страница, старался, как можно больше написать!