Химия 1 год назад Alina1978123

Обчисліть об’єм
амоніаку(н.у.), який можна одержати з азоту об’ємом 0,68 л і достатньої
кількості водню, якщо вихід амоніаку становить 55 %.

Ответ
1
nikolaygr

Відповідь:

55%=0,55

N2+3H2=2NH3

V(N2):V(NH3)=1:2

V(NH3)=0,68*2*0,55=0,748л

Пояснення: