Помогите!!! Буду благодарен!!!
Дополнительные материалы:
andreground135:
Розв'язання потрібно? Чи можна кінцеву відповідь.
andriymark1998:
Розв'язати
Ответ
1
Ответ:
18 Ω
Объяснение:
Два резистора збоку та один зверху включені послідовно тому їхній опір додається тобто - 24+24+24=72 Ом, ( Ці три резистора ми тепер будемо рахувати за один на 72 Ома)
Резистор на 72 та на 24 Ома підключенні паралельно тому потрібно застосувати таку формулу
R1×R2÷(R1×R2)=72×24÷(72+24)=18 Ом
Якщо щось не зрозуміло питай в коментарях)
Допоможіть мені будь ласка з фізики