Физика 2 года назад helga1348

Даю 30 баллов!!! Срочно!!!

електричне коло складається з однакових резисторів опором 50 ом кожний та має загальний опір 30 ом. Яка найменша кількість резисторів використовується. Накреслити схему цього кола​

Ответ
3
deltafoxonelove

r12 = R1 + R2 = 50 + 50 = 100 Ом

r4567 = R4 + R5 + R6 + R7 = 50 + 50 + 50 + 50 = 200 Ом

r124567 = r12 · r4567 / (r12 + r4567) = 100 · 200 / (100 + 200) ≈ 66,6 ≈ 67 Ом

Опір всього ланцюга:

R = r124567 · R3 / (r124567 + R3) = 67 · 30 / (67 + 30) = 20,7 Ом

Дополнительные материалы:
helga1348: Повинно бути R=30 ом