Другие предметы 13 дней назад frankov819

помогите 5 причин вживання наркотикив

Ответ
1
mimimizka111

Відповідь:

1) Спосіб втекти від реальності. Наркотик може допомогти людині забути, що вона одинока, нещасна, безробітна, бідна, а також позбавитися депресії.

2) Тиск середовища. Коли друзі вживають наркотики, дуже важко встояти. Люди бояться виглядати «білими воронами», тому починають вживати наркотик.

3) Зацікавлення. Дехто хоче виділитися, прагне самоствердження. Наркоманія їх приваблює, бо забороняється законом. Деякі люди вважають, що вживання наркотиків виділяє їх серед інших людей. Це може бути способом затвердження власної незалежності, проявом протесту проти складних життєвих обставин.

4) Тому що подобається. Незважаючи на небезпеку, декого приваблює стан розкутості, а також видіння та галюцинації, які супроводжують стан наркотичного сп’яніння. Подобається тому, що чогось не вистачає: уваги, любові, турботи, існує якась порожнеча у душі. Коли немає, чим заповнити цю порожнечу, вони починають шукати емоційні переживання в іншому місці.

5) Тому що не можуть відвикнути. Багато хто просто не може не приймати наркотики. Вони вже потрапили у полон як психологічної, так і фізіологічної залежності.

Пояснення: