Літак летів на північ до місця призначення, розташованого на відстані 300 км від вихідної точки. Під час усього рейсу із заходу дув сильний вітер зі швидкістю 40 км/год. З якою швидкістю відносно повітря летів літак, якщо рейс тривав 1 год?
Ответ
54
Ответ:
302.7 км/ч
Объяснение:
Таким образом за 1 годину літак повинен був пролетіти 300 км на север и 40 км на запад, тобто його співставлення V(N)=300 км/ч; V(W)=40км/ч
V=sqrt(V(N)^2+V(W)^2)=sqrt(300^2+40^2)=302.7 км/ч