Физика 2 года назад artem234678

Визначте шлях який проїде велосипедист за 30 с який рухається по колу радіусом 100 м і кутовою швидкістю 0,1 радіус поділено на секунду.

Ответ
3
stanislavmakusenko

s=ωRt=0.1*100*30=300 (м)

Ответ
24
DedStar

Дано:

t = 30 c

R = 100 м

ω = 0,1 рад/с

___________

S - ?

1)

Находим линейную скорость:

V = ω·R = 0,1·100 = 10 м/с

2)

Находим путь:

S = V·t = 10·30 = 300 м