З одного аеродрому в протилежних напрямках одночасно вилетіли 2 літаки. Швидкість першого літака була на 165км/год менша, ніж швидкість другого. За 3 год перший із них пролетів 1425км. Яка швидкість другого літака?
Ответ
2
1) 1425:3=475 (км) - 1 літак
2)165+475=640(км) -2 літак
Відповідь: 640 км
2)165+475=640(км) -2 літак
Відповідь: 640 км