Химия 2 года назад Ернияз111

20 пайыздық 500г ерітінді даярлау үшін қанша грам су ,тұз қажет?




Тез арада керек)

Ответ
19
ZaQskaya11
m(тұз) = 20% * 500г / 100% = 100г
m(су)= 500г - 100г = 400г