Химия 2 года назад lebov2010Lerok

Визначити масу солі і води в якій містяться 120г 30%розчину NaCl

Ответ
1
bitnik45
120г-100% хг-30% х=120×30÷100=36г соли потом 120-36=84г воды. Все